سروش     RSS     Admin
۱۴۰۰/۰۶/۰۶

شماره ۱۹ فصلنامه مدیریت پسماند منتشر شد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از انتشار نوزدهمین شماره از فصلنامه آموزشی پژوهشی مدیریت پسماند از سوی انتشارات سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اسمعیل زیارتی نصرآبادی گفت: در رویکرد نوین جهانی با توجه به کمبود منابع اولیه برای تولید، بازیافت مجدد و چندین باره پسماندها و برگرداندن این مواد به چرخه تولید مورد توجه جدی کارشناسان و مدیران این حوزه قرار گرفته و تحریریه فصلنامه تصمیم گرفت که محور این شماره به این موضوع بسیار مهم اختصاص یابد.

در این شماره از مجله مطالب متنوعی از جمله مقالات "حرکت به سوی اقتصاد چرخشی از طریق بازیابی منابع از پسماندها"، "بررسی استفاده از جاذب زیستی بیوجار در کنترل و تصفیه شیرابه محل دفن" و تجارب مختلف در زمینه اقتصاد چرخشی و "آشنایی با تاسیسات پردازش مکانیکی پسماند" و ... با کمک اساتید و کارشناسان این حوزه به رشته تحریر درآمده و امیدواریم مورد توجه و استفاده علاقه مندان قرار گیرد.

وی افزود: کلیه شماره‌های این نشریه در آدرس اینترنتی ssafta.imo.org.ir بارگذاری شده و علاقه‌مندان می‌توانند ضمن بهره‌گیری از مطالب مجله پیشنهادات، مقالات، تجربیات و گزارش‌های خود را به آدرس wm.journal@imo.org.ir ارسال نموده و تحریریه را در بهبود مطالب یاری رسانند.متن کامل نوزدهمین شماره فصلنامه مدیریت پسماند در فایل زیر این خبر درج شده است


تعداد بازدیدها : ۴۹۱
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R3V-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟