سروش     RSS     Admin
۱۴۰۰/۰۵/۰۹

اجرای طرح واکسیناسیون عوامل اجرایی شرکت های بهره برداری متروی کلان شهرهای کشور

مدیر کل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری و حومه سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از آغاز طرح واکسیناسیون عوامل اجرایی شرکت های بهره برداری متروهای تهران و شیراز و انجام رایزنی ها و هماهنگی های لازم با قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی به منظور اولویت بخشی و اتخاذ تمهیدات لازم به منظور واکسیناسیون رانندگان تاکسی، اتوبوس و راهبران قطار مترویی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، مرضیه شاه محمدی با بیان مطلب فوق ضمن اشاره به اینکه واکسیناسیون برای تمامی عوامل اجرایی شرکت های بهره برداری شامل راهبران قطار، انتظامات و پرسنل ایستگاهها صورت می پذیرد، اعلام نمود: اولویت واکسیناسیون برای راهبران قطار های مترویی است که تعداد کل آنها در پنج کلان شهر کشور 1857 نفر می باشد.

وی ادامه داد: طرح واکسیناسیون در تهران از چهارم مرداد آغاز گردیده و تا هشتم مرداد 1650 نفر از عوامل اجرایی بهره برداری شامل راهبران، ‌پرسنل ایستگاهها و انتظامات واکسینه شده اند که این رقم تا پایان امروز،شنبه  نهم مرداد، به 2000 نفر می رسد و تا تکمیل واکسیناسیون تمامی 14هزار  نفر کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران ادامه خواهد داشت.

 شاه محمدی اضافه کرد: همچنین در کلان شهر شیراز واکسیناسیون عوامل اجرایی از روز  هفتم مرداد آغاز و هشتم مرداد برای تعداد 580 نفر انجام شده است که تا پایان امروز، شنبه  نهم مرداد، نهم مرداد  واکسیناسیون تمام  1000 نفر پرسنل این شرکت  به پایان خواهد رسید.

وی افزود: در سایر کلان شهرها پیگیری ها از طرف شرکت های بهره برداری با اداره بهداشت مراکز استان ها به عمل آمده و مقرر شده است واکسیناسیون به فوریت انجام پذیرد.

شاه محمدی گفت: همچنین در جلسه ای که پنجم مرداد که در وزارت راه و شهرسازی با حضور نمایندگان وزارت کشور و وزارت بهداشت تشکیل شد، مقرر گردید اسامی عوامل اجرایی به تفکیک سمت اجرایی عوامل هر یک از شرکت های بهره برداری در سامانه بارگذاری تا واکسیناسیون با اولویت راهبران و سپس بقیه عوامل اجرایی انجام شئود که این موضوع در حال انجام و هماهنگی با کلان شهرها می باشد.
 
 
 


تعداد بازدیدها : ۱۰۹۶
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R36-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟