سروش     RSS     Admin
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

واکسیناسیون رانندگان و فعالان حوزه حمل و نقل بار شهری کشور از ۷ مرداد آغاز می شود

سرپرست اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل بار شهرداری کشور گفت: با توجه به پیگیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، طرح واکسیناسیون رانندگان و فعالان حوزه حمل و نقل بار شهری کشور از روز پنجشنبه ۷ مرداد آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل بار شهرداری‌های کشور، مرتضی ضامنی با بیان مطلب بالا اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته فعالان حوزه حمل و نقل بار در اولویت سوم واکسیناسیون کرونا قرار گرفتند.

وی افزود با هماهنگی‌ها و برنامه ریزی‌های صورت گرفته آغاز طرح واکسیناسیون این گروه از رانندگان از روز پنجشنبه 7 مردادماه بصورت سراسری در کشور اجرا می‌گردد.

سرپرست اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل بار شهرداری کشور در رابطه ساز و کار واکسیناسیون در این طرح گفت: مدیران عامل سازمان‌های بار شهرداری ‌های کشور به عنوان رابط شهری جهت انجام هماهنگی‌های لازم با دانشگاه علوم پزشکی هر استان تعیین و به وزارت بهداشت اعلام شده‌اند تا ترتیبی اتخاذ نمایند که در اسرع وقت هماهنگی لازم بین ارکان اجرایی به عمل آید.

ضامنی در رابطه با فهرست مشمولان خاطر نشان نمود: فهرست افراد مشمول از طریق سامانه‌های مرجع به وزارت بهداشت ارسال شده است .


تعداد بازدیدها : ۱۲۱۵
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R33-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟