سروش     RSS     Admin
۱۳۹۹/۱۲/۲۶

نشست کارگروه ویژه رفع نیازهای فیزیکی کالبدی محلات هدف حاشیه نشین تشکیل شد

نشست کارگروه ویژه رفع نیازهای فیزیکی کالبدی محلات هدف حاشیه نشین به ریاست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و با حضور اعضای کارگروه متشکل از نهادهای حمایتی و دستگاه‌های اجرایی ذیربط تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،‌ در این نشست ضمن ارائه گزارش از آخرین وضعیت حاشیه نشینی در کشور، فهرست نیازهای فیزیکی و کالبدی محلات هدف تشریح شد.در این نشست نمایندگان دستگاه های عضو کارگروه نیز ضمن اعلام آمادگی همکاری برای رفع نیازهای احصا شده، ظرفیت ها و منابع موجود خود را تشریح و بر همسویی و هم افزایی اقدامات و برنامه های دستگاه متبوع برای اجرای پروژه ها تاکید کردند.

همچنین مقرر گردید پروژه‌های 44 محله دارای دفتر تسهیلگری که در برنامه اقدام مشترک شرکت بازآفرینی شهری نمی‌باشند، توسط ستادهای بازآفرینی استان‌ها مصوب و به برنامه مذکور اضافه شوند. در این خصوص مقرر شد شرکت بازآفرینی شهری مکاتبه لازم را با استانهای ذیربط انجام دهد.

در خاتمه مقرر شد فهرست نیازها و کمبودها به تفکیک نوع آنها برای هر دستگاه ابلاغ و دستگاه نیز برای اجرای هرچه سریعتر پروژه ها موارد را به واحدهای استانی و شهرستانی تابعه خود ابلاغ نمایند.
 


تعداد بازدیدها : ۱۵۷
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIR09-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟